8. mail toimub noore Kuu loomine Sõnni märgis: märka rikkuseid, mis on sinu sees ja sinu ümber

Sõnni märgi noorkuu toob kaasa viljakat, maist ja loovat energiat. Loe, mida see endaga kaasa toob ja kuidas seda aega kõige paremini enda heaks tööle panna!

Kuu loomine Sõnni märgis toob esiplaanile rahu, kindlustunde ja turvalisusega seotud küsimused. Ka armastuse ja suhetega seotud küsimused võivad aktiveeruda ning seda eriti usalduse, austuse ja stabiilsuse seisukohalt. Seega on praegu väga hea aeg, et lahendada ära oma suhetega seotud probleemid, et minna edasi puhtelt lehelt ja selgete emotsioonidega.

Energiatase peaks olema praegu kõrgel või vähemalt peaksid tundma, et suudad lihtsate vahenditega end vajadusel motiveerida ja tegutsemisele suunata. Praegu on hea aeg selleks, et leida endas sisemist jõudu vabanemaks halbadest harjumustest ja sissejuurdunud mustritest, mis ei tee sulle head. Võta end kokku ja sa näed, kuidas juba lähiajal laabuvad valulikud küsimused sinu elus palju ladusamalt.

Lisaks oma suhete korrastamisele tasuks täna ka üle vaadata oma kodu ja ümbruskonna olukord. Võiksid põletada viirukit ja küünlaid, et tuua juurde positiivset energiat. Samuti võiksid kasutada energia aktiveerimiseks ja vibratsioonitase tõstmiseks kristalle. Sõnni märgiga sobivad harmooniliselt roosa kvarts, tiigrisilm, aventuriin ja malahhiit. Võid nende kristallidega kas mediteerida või asetada nad kodus enda lähedusse.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks täna meeles hoida, et mingil juhul ei tasu külmetuda, sest turja-, kaela- ja kõri piirkond ning kurgumandlid ja häälepaelad on täna eriliselt vastuvõtlikud haigustele. Samuti ei tasuks täna ette võtta hambaravi protseduure. Hoia ka oma toitumisel silm peal, sest Sõnni märk aktiveerib meeled ning seetõttu on ülesöömine ja alkoholiga liialdamine kerged tekkima.

Maine Sõnni märk soosib eriliselt looduses viibimist, aianduse ja toataimedega tegelemist. Eriliselt hästi mõjuvad ka kõik teraapialiigid – nii kehale kui vaimule suunatud ja iluprotseduurid. Kasuta noore Kuu loomise aega enda ja oma kodu eest hoolitsemiseks ning harmoonia ja stabiilsuse loomiseks.

Väekat kuu loomist!

Seotud