5 igapäevast asja, mis võivad blokeerida sinu vaimsete võimete avaldumist

Kes meist ei sooviks suurendada oma vaimseid võimeid, olla tundlikum, näha ja tunda asju ette? Ilmselt tahaks seda igaüks, kuid mitte kõik meist ei anna endale aru, et on palju tavalisi ja igapäevaseid tegevusi, mis tegelikult kahjustavad meid ja meie vaimsete võimete arenemist või avaldumist.

Need on 5 asja, mis blokeerivad sinu vaimsete võimete täies mahus valla pääsemist:

1. Sigaretid, kohv, narkootikumid, suhkur ja alkohol – isegi kui sa tarvitad neid harva, siis mõjuvad need siiski sulle kokkuvõttes halvasti. Kõige paremini töötab meie meel siis, kui ta on puhas ja vaba välistest mõjutajatest.

2. Kuulujutud, tülid, draamad ja solvumised – kõik see tõmbab sinu vibratsiooni madalamaks ning lisaks sellele kahjustad sa ka oma hinge, kui käitud teistega halvasti või suhtud mõnda teise hinge ülekohtuselt. Seega, ära algata draamasid ega lase end kaasa tõmmata intriigidesse, sest sellest ei võida mitte keegi.

3. Lased oma egol võtta üle kontrolli mõistuse ja tunnete üle. Kui sa muutud enesekeskseks, hakkad end liigselt tähtsustama, usud, et oled osavam, parem või andekam kui teised ning näitad seda ka igal võimalikul moel välja, siis ei tee see head ei sinu karmale ega ka sinu vaimsele arengule.

4. Sa ei sea paika piire. Isegi kui oled vaimselt tugev, oskad end kaitsta soovimatu energia eest ja tead oma võimete piire, siis pead enda jaoks väga kindlalt paika panema reeglid ja piirid. Vaimse arengu seisukohalt on oluline, et sa ei kurnaks end ära, ei annaks oma energiat liialt teistele, üritades teha head, ei tegeleks vaimsete praktikatega siis, kui sa oled väsinud, haige või vihane.

5. Sa ei puhasta oma tööriistu. Olgu selleks meel, mis tuleb enne vaimsete praktikatega tegelemist vabastada häirivatest mõtetest, olgu selleks ruum, kus sa mediteerid või ennustad või olgu selleks sinu ennustuskaardid, kristallid või pendel, oluline on neid aegajalt puhastada ja siis uuesti energiaga laadida.

Loe lisaks, kuidas teha andestamise meditatsiooni, kuidas puhastada oma ümbrus negatiivsest energiast ja kuidas puhastada ja uue energiaga laadida kristalle.

Toimetas: Katrin Oidra


Vaata ka neid lugusid:

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Reaalsus on meie mõtete konstruktsioon

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Numbrites on maagiat: arvuta välja, mida toob sulle see, järgmine või ülejärgmine aasta?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.