3 sodiaagimärki, kellel on kõige õnnelikum ja romantilisem valentinipäev

Kohe on ukse ees valentinipäev ja seega on hea aeg vaadata, kes on need kolm sodiaagimärki, kellele taevased planeetide liikumised lubavad eriti õnnelikku, kirglikku, naudinguid ja üllatusi täis aega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sind ootavad ees seksuaalne täiustumine ja suurepärased üllatused. Pole ime, kui soovid oma valentinipäeva veeta magamistoas koos kallimaga, et nautida põnevaid ja erutavaid eksperimente. Tõenäoliselt koged valentinipäeva ajal palju auravat kirge, kuna sinu planeedi valitseja Veenuse ja Marsi, motivatsiooni-, seksi- ja sõjaplaneedi vahel on jõuline kokkupuude. Ole valmis olema aktiivne nii magamistoas kui ka sellest väljaspool, kus sind võivad köita erutavad ja sügavad vestlused, mis mõjuvad samuti sinu fantaasiat ergutavalt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kui esialgu võib sulle tunduda, et valentinipäev on hoopis üsna segase ja vastaka energiaga, siis end kogudes ja endale meenutades, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline, suudad suurepäraselt päeva virr-varris navigeerida. Sinu jaoks on tegelikult kätte jõudnud pingevabam aeg, kus saad keskenduda tõeliselt oma südameasjadele ja kirgedele. Sinu eneseväljendusvõime on haripunktis ning seetõttu julged ja oskad küsida just seda, mida hetkel oma ellu vajad. Oled enesekindel ja seksikas ning see meelitab kosilasi ja austajaid ligi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Oled sa suhtes või vallaline, see valentinipäev toob sinu ellu erutavaid elamusi ja armuelu puudutavaid muutusi. Kõik see, millest oled oma südameasjade osas unistanud, manifesteerub. Oled muutustele ja ootamatutele arengutele alati avatud, ning sa ei pea pettuma, valentinipäev toob romantilisi üllatusi ja kirglikke naudinguid. Saad südantsoojendavaid komplimente, lillesülemeid ja kauneid kingitusi sõpradelt ja austajatelt. Pane end valmis romantiliseks päevaks!

Loe lisaks: Kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab aasta 2022 olema keeruline ja katsumusterohke

Kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab veebruar 2022 olema super hea kuu

Seotud