14 filosoofilist kosmilise teadvuse tarkusetera

Siin on 14 kosmilise teadvuse tarkusetera, mille olen unenägemise reaalsusest enda kaasa toonud ja alates teadvustamise hetkest endaga kaasas kandnud, kirjutab Leonhard Järvis blogis Unerändur.ee.

1. Hingel on teadvus, mitte teadvusel hing.

2. Hingeteadvust kirjutatakse emotsioonide tindiga. Hingeteadvuse põhivajaduseks on armastus.

3. Hingeteadvusel on eludeülene mälu, mis avaldub neile, kes otsivad tõde iseendast, oma teekonnast, oma seotusest kõikide teistega ja kelle ülim soov on näha suurt kosmilist pilti.

4. Kõik, mida oma elus teed, tee armastuse pärast ja kõik, mis jätad tegemata, jäta tegemata armastuse pärast. Nii ei eksi sa kunagi oma südamega rajalt.

5. Sõnal on jõud. Sa saad sellest aru, kui lõpetad oma sisemise lakkamatu dialoogi. Sellest hetkest alates on igas su välja öldud sõnas loomise LOOVJÕUD, mis võimaldab luua struktuure kõikides olemiste vormides.

6. Mis on reaalsus? Reaalsus on see, milles oled ärkvel. Ärkveloleku hetk on ainus hetk, mis sul on, kõik muu on unenägu.

7. Elu eesmärk on pidev lakkamatu edasiliikumine….armastuses. Ära peatu hetkekski.

8. Kõik hetked on kordumatud, kõik hingeteadvused on kordumatud. Kõikides teadvustes on sees ILU. Ilu on vaataja silmades ja nägija südames, ning teadja hinges.

9. Teie kollektiivne alateadvus annab nägemisele taju, aga kui suudad ennast lahti ühendada sellest, avaldub kosmilise puu hingeteadvuste sära sulle täies mahus.

10. Miks sa arvad, et maailmaga ja universumiga on midagi valesti? Kas sa näed suurt pilti? Kui ei näe, siis ei saa saa ka nii mõelda, et midagi on valesti (see on ülim isekus ja piiratus teha järeldusi tükist, mida ei hooma). Kõigel on oma aeg ja koht ning oma eesmärk. Kõik, mis juhtub sinu teadvuses, hinges ja elus, juhtub eesmärgipäraselt, mille vajadust mõistad hiljem, kui näed juba suuremat pilti oma eludeülesest teekonnast.

11. Kui üks ja null kohtuvad, tead sa, millega kõik algab ja millega kõik lõpeb!

12. Meil on eludeülesed eesmärgid, eludeülesed armastused, eludeülesed tegemised. Käesolev hetk on vaid üks väike osa eludeülesest teekonnast algusesse! Kui seda mõistad, näed sa oma hingepeelgis kõiki oma nägusid, olemise vorme, mõtteid, tundeid, kõiki neid, mida oled pidanud vajalikuks hingeteadvuse mälestustena endas kanda. See on see, mis teeb sinust sinu. Isegi siis, kui sa pole sellest teadlik, annab see sinule alati vormi ja kuju, sest see oledki tõeline SINA.

13. Univerusmis hingeteadvuste tasandil on samuti hingeteadvuse jäävuse seadus. Kõik, mis oli sinu, tuleb sinu juurde tagasi ja kõik, mis on teiste, kuulub neile. Keegi ei saa omada tükki sinust nagu sina ei saa omada kellegi tükki temast. Ainuke, mis me võime teisele teadvusele kinkida-anda, on tingimusteta armastus. Kui seda mõistad, ongi sinu elus kõik üks suur Armastus.

14. Meie tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega. Hingeteadvuse tõde on paksem kui Universum.

Ainuke, mis mind on vorminud ja muutnud, on need teekonnal mõistetud teadmised ja saladused, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata, mida ei saa mitte tunda. Sa tead, kui milleski on tõde…sest see avaldub külmavärinatena kandadest kuklasse. Sest tõde läbib kõik su keha kanalid, vältides kõverpeegleid, mille ise oleme enda piiratud teadmistega loonud.

Autor: Leonhard Järvis

Allikas: Teadlik unenägemine: kui suurt pilti korraga ei näe, vaata tüki kaupa

Elu mõte on saada teadlikuks iseendast ja oma tõelisest olemusest

Teadlik unenägemine: kasuta unenägemise tehnikaid, et suhelda oma alateadvusega

Teadlik unenägemine: õpi unenägusid looma ja sealt juhatust saama

Kontrollitud narrus ja kontrollitud idiootsus

Selged kirkad unenäod | Kuidas näha teadlikult und ja mida unenäod sulle räägivad?

Seotud