12 asja, mida naised meestelt ilma küsimata ootavad

Tihti kuuleb mehi kiitlemas sellega, et nemad teavad, mida naised tahavad ja oskavad naistega käituda. Mehed usuvad siiralt, et nad teavad, mis on naistele hea. Siiski ei ole harvad juhtumid, kus aastaid “õnnelikult” koos elanud paar lahku läheb, sest naine tunnistab, et ei ole mehe kõrval juba aastaid õnnelik olnud. Et seda veidi parandada, siis toome välja 12 asja, mida naised mehelt ilma küsimata ootavad.

1. Hoolimine

Naise jaoks on oluline tunne, et mees temast hoolib. Hoolimise väljendamine naisele mõistetavas keeles tähendab nii verbaalsete kui ka mitteverbaalsete signaalide pidevas edastamises. Näiteks peaks mees hommikul ärgates esimese asjana naist kallistama ja musitama, sama tööle minnes ja töölt tulles ja magama jäädes. Mees peaks helistama naisele ja küsima, mida naine poest soovib.

Mees peaks märkama, kui naisel on külm, küsima kas tal on raske kõrgete kontsadega pikka matka ette võtta jms. Pisidetailide märkamine ja nende mingilgi moel lahendamine naisele kasulikus suunas, ilma virisemise, vingumise ja õpetamiseta, on imeline hoolitsuse väljendamine.

Tasuks ka teada, et küsimust tuleks mitu korda korrata, sest esimesel korral vastab viisakas naine tavaliselt “ei”. Kui te aga uuesti ei küsi, siis naine arvab, et te ei hooli. Loomulikult ei ole mõtet teie arust külmetavale naisele vägisi oma joppi selga toppida, kuid tasuks empaatiat arendada.

Naised muudavad meelt, seega kui ta Sulle on vastanud “ei”, siis võib ta vastata peale kolme küsimust samal teemal “jah, muidugi”. Naised omavahel suhtlevad just nii. Sa kindlasti tead, kuidas naised üle hoolitsevad – küsivad mitu korda, et kas Sa nüüd juba sooviksid süüa/ juua, kuigi oled just äsja vastanud “ei”.

2. Armastuse avaldamine

Naised armastavad kõrvadega ja mehed silmadega, teavad väita nii mõnegi rahva ütlused. Naised tõesti soovivad kuulda ilusaid sõnu, kuid ainult siis, kui need ei ole kleepuvad ja vastikult imalad kallates naist üle siirupiveega selliselt, et ta hing kinni jääb. Päevas vähemalt korra peaks mees naisele ütlema, et ta teda armastab ja hoidku selle eest, kui selle tõsise sõnumi edastamine on võlts või mänglev. Armastus on tõsine asi, nii, et mehed, harjutage, kuidas naisele otse silma sisse vaadates talle ilusasti ja südamlikult öelda: “Kallis, ma armatan Sind!” Nalja võib mees muul ajal teha!

3. Kuulamine

Mehed kipuvad alati nõu andma, kuid naise jaoks on lihtsalt rääkimine üks suurepärane vahend nii mõtlemise aktiveerimiseks kui pinge maandamiseks. Ära anna nõu, kui naine seda Sinult otse ei küsi. Naine saab ise oma asjad lahendatud, Sinult ootab ta vaid kuulamist ja toetust. Õpi kuulamine ära. Kuula aktiivselt st aeg-ajalt ütle: “jah”, “ahaa”, “ahnii”, “oi, oi” jne ning vahepeal küsi mõni lisaküsimus – viska õli tulle, et naine saaks end Sinu abil tühjaks rääkida.

4. Uhkustunne

Mehed ei saa nõuda naiselt, et naine neid kiidaks ja nende üle uhke oleks ilma, et nad selleks põhjust annaks. Käsklus: “Ole minu üle uhke ja kiida mind!” naiste puhul ei toimi. Tee ikka selleks midagi, et naine saaks Sinu üle uhke olla. Iga naine särab, kui ta saab uhkusega teistele naistele rääkida, et tal on kodus armatav ja hoolitsev mees, kes toob vähemalt korra kuus lilli, viib ta vähemalt korra kuus restorani, kaks korda nädalas taevasse, teeb igal pühapäevahommikul pannkooke, aitab tube koristada jne. Lisaks sellele vaata, milline on Sinu kehahoiak ja kõnnak, millist soengut eelistad ja kas Sinu riided on piisavalt kenad ja puhtad. Kas oled soliidne ja mehelik? Milline rõõm on naisel kõndida kenasti riides, hoolitsetud meheliku mehe kõrval. Vau! Seda naised tahaksid…

5. Viisakus

Kui mehed on omavahel, siis asenduvad sidesõnad tihti vandesõnadega. Naistele üldjuhul ei meeldi vandumine ja ropud naljad. Erandid kinnitavad küll reeglit, kuid parem jäta kõikvõimalikud “karvased” meeste seltskonnas suhtlemiseks. Pea meeles, et Sa pead olema naise arust laste jaoks eeskujulik isa. (Sündimata lapsed kaasa arvatud!)

6. Mehelikkus

Ole mees! Ei mingit edvistamist, liigset lobisemist tühjast-tähjast. Väldi naiselikke rõivaid ja jalanõusid, rõhuta laiu õlgu, tee trenni. Naistele meeldivad mehelikud mehed – isad, kangelased… Tee kõneharjutusi, kui toonid liiga kõrged, pane selga mehelikkust rõhutavad riided, käitu tasakaalukalt ja soliidselt.

7. Kaitse

Naistele meeldib tunda, et nad on mehe poolt kaitsud ja hoitud. Kui loodus on Sind õnnistanud suure kasvu ja tugeva kehaehitusega, siis tea, et oled juba priviligeeritud. Kuid mitte ainult tugev füüsis ei tee mehest meest. Naine peab tundma, et Sa oled tugev ja tark ning suudad teda kaitsta nii füüsilise kui emotsionaalse rünnaku eest. Naisel on vaja olla nõrk ja naiselik, kuid vaid tugeva mehe kõrval saab ta seda enesele lubada.

8. Kindlustunne

Ma pean teadma, et Sind saab usaldada! Mees peaks olema naise jaoks midagi kindlat, midagi tugevat ja midagi jäävat. Midagi rahulikku ja stoilist. Emtsioone võid väljendada voodis. Vale! Õige on: peadväljendama! Kui Sa midagi lubad, siis tee seda. Lubad helistada, helista! Lubad tulla või minna, tule ja mine täpselt siis, kui lubasid! Naine tahab teada, et Sind võib usaldada, et Sinu peale võib alati loota. Naine peab olema kindel, et Sa ei unusta last lasteaeda, koera õue ja piima poodi. Kui naine on emotsionaalne, siis Sina oma rahuga, peaksid suutma oma naist maa peal kinni hoida, kui ta lendu tõusma hakkab. Ja kui ta ka ära lendab ja oma suure südamevaluga pilvedest maa peale tagasi prantsatab, siis peaksid Sina suletekkidega ees ootama ja tema maandumise pehmeks tegema.

9. Hindamine

Hinda toitu, mida naine teeb, hinda pingutusi, mida ta teeb selleks, et kaunis välja näha, hinda koristatud tube ja tema panust pere jaoks. Naised on sündinud ohverdama ja Sa ei pruugi tähelegi panna, et selle asemel, et paremad palad ise ära süüa, jätab naine need Sulle ja lastele, selle asemel, et endale uhked riided osta, vaatab ta, et mees ja lapsed oleksid riides jms. Märka, mida naine teeb ja hinda seda – kiida teda siiralt ja ära võrdle teda ei oma ema, vanaema, eelmiste ega tulevaste naistega.

10. Teod

Vähem loba ja rohkem tegusid. Kui oled mees, kes teeb suuga suure linna ja käega ei tee kärbse pesagi, siis on Sul aeg end teadlikult jälgima hakata. Naistele meeldivad tegude mehed – räägib ja teeb või siis teeb ja teeb või siis teeb ja räägib. Kuid mehed sordist “räägin ja räägin” ei sobi kuidagi. Sõnadele peavad järgnema teod. Kui ütled, et armastad, siis tõesta. Kuidas? Loe vastuseks ülejäänud 11 punkti läbi.

11. Eelmäng

Vaat selle teema peab lausa eraldi punktina kirja panema. Naised ei talu suhet mehega, kes on voodis kehva! Ja kui mees ei huvitu seksist, siis naine… kas ohverdab end = on rahulolematu ja õnnetu või siis leiab kõrvalt teise mehe, kellega voodirõõme nautida. Ja see on VÄGA tavaline kallid mehed. Ärge kujutage ette, et naine istub ilma seksita, kui teie seda asja teha ei oska. Naisel puudub nupp – sisse, välja, mis peaks hopsti reageerima. Naise peab kuumaks kütma ja kuumana hoidma. Kui olete hea armatseja, siis uskuge, teie naine riidleb vähem ja särab rohkem. Õppige ära, mis teie naist voodis õnnelikuks teeb, milline eelmäng on tema jaoks sobivam ja mängige seda mängu. Oluline ei ole saavutada tulemus, vaid nautida protsessi! Uskuge, üks naturaalselt märg naine voodis on palju maitsvam kui kümme libestiga tele- või arvutiekraanil. Iga naine pidavat olema viiul, kuid mitte iga mees ei ole Paganini!

12. Kuu ja tähed

Lugesin kuskilt: “Ma tooksin hea meelega oma kallile naisele kuu ja tähed, kuid se kuradi nõid ei lase mind õhtuti kodunt välja!” No nii, kallid mehed… lõpetuseks teadke, et enamus naisi vajab palju vähem kui kuu ja tähed. Lihtsalt peske kõrvad puhtaks, koristage oma pööning veendumusest, et te teate, mida naised vajavad, ning KUULAKE, kuulge ja mõistke.

Tavaliselt naised ütlevad, mida nad soovivad. Ja uskuge, et kuigi teie jaoks võib näida mõttetuna nii mõnigi pisike soov, on sellel naise jaoks SUUR tähendus. Pidage auto kinni, kui naine märkab sõidu pealt tee ääres lille, mida ta noppida sooviks, minge temaga kaasa pesupoodi ja olge abiks rinnahoidja valimisel, viige talle vahel kohvi voodisse ja üllatage pestud nõude ja koristatud toaga… Pole midagi lihtsamat, kui olla tõeline prints oma printsessile!

Autor: Katrin Aedma

Allikas: Kakonsultatsioonid.ee

 

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.