11 märki, mis näitavad, et mees on naise vastu huvi kaotanud

Suhtes olles ei ole kõik päevad muidugi vennad ning ilmselt on igaüks tundnud, et vahel on asjad justkui imeliselt hästi ja siis jälle justkui jääks partneri tähelepanust puudu. Eks meil igaühel ole omad tujud ja vaja aegajalt omaette olla, kuid mõned märgid on siiski sellised, mis näitavad, et üks partneritest on huvi kaotanud.

Kui sa leiad, et sinu mees käitub nii, siis peaksid kaaluma küll kas esialgu tõsist jutuajamist või siis sõbralikku lahkuminekut. Need on käitumisjooned, mis näitavad, et sinu kallima armastus on kahjuks otsa saanud.

1. Ta meeleolu kõigub seinast seina. Kui mees on suhtes, kust ta soovib pigem väljuda, kuid ei tea kuidas, siis ajab teda iga pisemgi ebakõla või ettetulev probleem endast välja. Ta ei suuda ega soovi tegeleda asjade lahendamisega ning eelistab pigem endasse tõmbuda või minema tormata.

2. Ta ei vabanda mitte kunagi. Igas suhtes tuleb aegajalt ette arusaamatusi või tülisid, kuid kui asjad saavad selgeks räägitud ja oma sobimatu käitumise pärast on vabandatud, siis saab enamasti jälle koos edasi minna. Kui aga mees keeldub vabandamast, siis ta kahjuks ka ei hooli piisavalt.

3. Ta kisub tühjast tüli üles. See on ümbernurga märguanne oma kaaslasele, et näed, meil ei ole kõik korras. Kui ta ei oska, ei julge või ei taha asju otse öelda, siis ometigi kuidagi tahab ta sulle näidata, et te ei sobi kokku. Ja mis võiks olla parem näide, kui see, et te tülitsete pidevalt. Äkki siis sa teed ise ettepaneku lahku minna…

4. Ta ei tee kunagi plaane, mis hõlmavad ka sind. Samuti ei taha ta olla osaline sinu plaanides. Enamasti on tal mõni vabandus varnast võtta, et peab minema mõnd tööasja ajama või on end juba kusagile mujale ära lubanud. Sul on aina raskem ja raskem temaga koos kusagile üritusele või külla minna, sest peaaegu iga kord leiab ta mõne vabanduse, et alt ära hüpata.

5. Ta ei räägi sinuga oma mõtetest, unistustest ega tunnetest. Jah, muidugi te räägite omavahel ja võibolla ka arutate igapäevaseid asju aga kui sa järele mõtlema hakkad, siis pead tunnistama, et ta ei jaga sinuga mitte midagi isiklikku. Sa tegelikult ei teagi, mida ta sisimas tunneb, sest ta ei pühenda sind oma hinge saladustesse.

6. Ta suhtleb väga aktiivselt teiste naistega. Piisab ka sellest, kui ta suhtleb väga aktiivselt ühe teise naisega. Ta leiab võimalusi teistega kokku saada, ta ei taha sulle näidata teie omavahelist kirjavahetust ja varjab seda, mis tunded tal tegelikult on. Mees ei ole küll suhtest lahkunud, kuid sulle tundub, et tal jätkub alati aega ja tahtmist olla kusagil mujal ja teha midagi muud, mitte olla sinuga.

7. Ta ei taha sinuga suudelda ega armastust jagada. Kui mees leiab alatasa vabandusi, miks ta ei saa sinuga füüsilist armastust jagada, siis ei ole ilmselt asi selles, et tal on kiire või ta on haige. Kui mees on naisest huvitatud, siis leiab ta alati aega ja kui ta just pole mõne koleda nakkushaiguse küüsis, siis leiab ka tahtmist sinu seltsi nautida.

8. Ta ei ütle sulle kunagi – “ma armastan sind”. Jah, mõned mehed ongi sõnades võibolla mitte väga osavad ja mõned on ka ilmselt häbelikud, kuid ka nende puhul tuleb sügavate tunnete puhul siiski see maagiline kolmest sõnast koosnev lause üle huulte. Kui aga mees ei ütle sulle neid sõnu kunagi ning pigem nendib, et mis sest ikka korrutada või pole ju vaja öelda, sest sa tead ju seda isegi, siis ilmselt on ka selline asi tema jaoks liigseks pingutuseks. Või siis ta ei taha lihtsalt valetada, sest tegelikult tal sellised tunded puuduvad.

9. Ta valetab sulle alatasa. Kui sa tabad oma mehe juba mitmendat korda valelt, siis tasuks hoolikalt järele mõelda, miks ta seda teeb ja miks sa sellise inimesega, keda sa usaldada ei saa, üldse koos oled. Lisaks nendele valedele, mis välja tulevad, on kindlasti ka ports selliseid, mis jäävadki saladuseks. Kas sa üldse tegelikult tead, mis inimesega sa koos oled?

10. Ta ei vii sind kunagi kusagile välja. Te ei käi teatris, kohvikus ega sõpradel külas. Või kui käite, siis eraldi. Kui sina teda kusagile kutsud, siis on ta tavaliselt väsinud või hõivatud ja ise ta sind juba kusagile ei kutsu. Või siis kui ta sinu suure palumise peale nõustub kusagile koos minema, siis hüppab ta viimasel hetkel alt ära ja muudab plaane.

11. Ta kaob vahepeal ära… ja siis ilmub jälle välja ning ütleb, et tal oli stress või ta soovis lihtsalt pisut üksi olla. See kõik oleks ju arusaadav, kui ta ütleks neid asju sulle enne kui ta lahkub. See oleks võibolla ka siis mõistetav, kui see juhtub tõesti kord elus, suure stressi tõttu. Kui tal on aga alatasa kombeks kaduda ning jätta sind teadmatusse, siis ilmselt ta sinu tunnetest ja hingerahust väga ei hooli.

 

Seotud