11 julget vihjet meestele, kuidas oma taltsutamatu jumalanna ehk spirituaalse naise emotsioone paremini mõista

Naine on nagu kosmiline päike, universumi süda, tähtede maailm ja värvide mäng, kus tunded ja mõtted vahelduvad kiiremini kui välk, mis saabub selgest taevast. Olles aga mehena selles tunnete kaoses, võib lisaks naise kiiretele tujumuutustele ka mees selles energiakeerises pea kaotada. Aga selleks, et mees suudaks end postina ankurdada ja mitte oma taltsutamatu jumalanna aeg-ajalt kontrollimatuna tunduvate tunnetega kaasa minna, on vaja teada mõnd tõde naisest kui jumalannalikust kosmilisest nähtusest siin maa peal.

Siit julged vihjed meestele, kuidas oma taltsutamatuna näivat jumalannat ehk spirituaalse naise emotsioone ja käitumist paremini mõista.

1. Jumalanna vaikimine ei tähenda nõusolekut! Sinu armas jumalanna naeratab vaikides. Halvimal juhul vajuvad tema suunurgad sõnatult alla. Oled tema olemuses puudutanud sügavamaid jäämäe tipu all olevaid allhoovuseid, mis nüüd ülehelikiirusel liikuma hakkasid. Nüüd vajab sinu jumalanna aega ja ruumi, et sulle vastata. Lihtsalt hoia talle ruumi, kuniks aeg on küps.

2. Ära kunagi jumalannale ütle, et sa ei ole endas kindel! Sinu jumalanna võib leida, et nõrk mehelikkus ei toeta tema teekonda. Jumalanna sisemuses põleb julgusteemant ja viska oma kahtlused maha ja kui kahtled, leia endale aega asjad läbi mõelda. Ja talle väljenda vaid seda, milles kindel oled – keskendu oma positiivsetele külgedele ja saad tunnustust rohkem kui valmis oled!

3. Jumalanna soovib, et sa osaleksid tema põnevas-maagilises maailmas. Ta tahab, et kuulaksid tema erilisi päevasündmusi ja ta soovib siiralt sulle avada oma saladuslikku maagilist maailma, mis koosneb inglitest, kristallidest, mandalatest, meditatsioonidest, pendlitest, energiatest, erilistest ja ainulaadsetest kogemustest, naudingutest ja kõigest muust. Kuula ja tee vähemalt nägu, et mõistad, isegi kui sa esialgu midagi aru ei saa! Jumalanna loodab südamest, et ühel päeval oled ka sina, tema tõeline jumal, jumalannaga seal ühes paadis ja saate tema kristallimerel purjetada. Ja see võib olla sulle, mees, ainult imeline kogemus!

4. Ka jumalanna võib olla emotsonaalselt otsustusvõimetu. Lihtsalt vaatle seda hetke kui jumalikku mängu: küll ta jõuab selgusele! Ta ei pea igas hetkes olema kohal ja reageeriv. Luba tal vahest olla ka tavaline inimene ja naine. Sinu armas jumalanna peab saama endas kerkivad tunded läbi töötada, et tema mõtted selgineksid. Anna jumalannale aega ja ära anna nõu enne, kui tunned, et kirgede torm on vaibunud ja saad kaptenina taas vaikse kursi sadama peale võtta.

5. Kui sinu jumalanna purskab tuld, siis ära põgene! Ja kui põgened, tee seda vaid korraks. Pole ju mõtet viha karta – viha on vaid tunne! Igas jumalannas on peidus ka tema raevukas pool, kuid selle taga võib olla peidus ka veel tugevam armastus. Tegelikult ootab ka sinu vihane jumalanna südamest sinult üht sooja kallistust ja mõistmist. Tema viha pole mõledud sinu eemalepeletamiseks, vaid annab sulle märku, et tema sisemine kriiskav emalõvi soovib muutuda nurruvaks kiisuks, kes tahab sinu süle sooja embusse.

6. Sõbrannad on nagu kirik! Sõbrannad on pühad! Ja jumalannad ehk spirituaalsed naised hoiavad teineteise ligi, et koos kasvada. See pole midagi, mille peale armukadetseda. Kui lubad jumalannal olla, toob ta sulle koju palju enam väge kui oleksid unistanud. Ja oleks patt tunnistada, et sa seda ei vajaks.

7. Ka kõige tugevam jumalanna vajab turvatunnet – turvatunne ei ole midagi, mis on vaid materiaalne. Jumalanna soovib eelkõige emotsionaalset mõistmist. Kui sinu jumalanna tunneb end sinuga emotsionaalselt turvaliselt, oled sa temakese südame võitnud endale pikaks ajaks.

8. Ära otsusta jumalanna eest! Jumalanna tahab läbi oma sügava intuitsooni võtta otsuse vastu lähtuvalt oma sisemisest tõest. Seetõttu olete ka erinevad, sest sinu mehelik tee käib läbi loogiliselt seletatava mõistuse. Jumalanna tee on aga ebaloogiline kiirelt muutuv tunne – ja seda loodusseadust on eirata nagu panna kosmiliselt toimivaid tsüklid tagurpidi tööle. Ära riski sellega!

9. Jumalanna võib valada kogu maailma üle oma ahastava pisaratemerega, kuid järgmisel hetkel hoopis päikesena tervet planeeti valgustades – ära võta seda isiklikult ja ära otsi ka teaduslik-meditsiinilist diagnoosi selle tujukõikumise juurest. Tegemist on lihtsalt temakese sensitiivsete tundepuhangutega, kus võid lihtsalt oma vasakut õlga pakkuda nutmiseks ja paremat naermiseks. Tundub kui tasakaal ja see aitab ka sinu jumalannal olla paremas tasakaalus.

10. Jumalanna jaoks on tähtis “meest sõnast, härga sarvest” suhtumine! Iga okasroosike on õnnelik, kui prints teda lossitornist päästma saabub! Sõnapidamine aga teeb jumalanna arvates ühest mehest tõelise mehe. Kui juba mees ütleb, saab temale loota. Ja selline mees tekitab jumalannas ülevoolavat uhkusetunnet, mida ta juba ei unusta. Jutt, et sa ei oska, ei tea, ei taha, asendub peagi sind kiitva ja tunnustava tundeavaldusega.

11. Jumalanna ei unusta eales, kui oled tema jaoks muutnud oma eluplaane! Olgu see suurem või väikesem muutus sinu elus temakese pärast – oled sa taaskord tõstnud oma reitingu lakke! Jumalanna soovib tunda, et ta on sinu jaoks kõik! Kõige tähtsam päike, mille ümber kogu universumi galaktikad koonduvad. Ja mida rohkem päikesesse julged piiluda ja ennast sellele sisemisele kiirgavale särale avada, seda rohkem valab universumi naishing sind oma hiilgusega üle. Kuid ära unusta, et see naispäike vajab kütust, sest muidu ta kustuks. Ja sina saad see kütus temakesele olla. Säilita jumalannas võimas tuumareaktsioon ja sinu embuses on imeline pikaks ajaks üks kõikevalgustav imeline naishing.

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Tee naiselikkuseni: leia üles jumalanna enda sees

Naise keha elab oma elu ehk kui palju mõjutavad hormonaalsed kõikumised intiimsuhet?

Naiselik ja mehelik energia peavad elus käima käsikäes

Mees ja naine on nagu ühe mündi erinevad pooled – üks energia, kaks väljendust

Väega naine armastab üht võimast meest: ja mees, see jõud on sinus olemas!

Alkeemia lugemisnurk. Naise keha on kui imedemaa

Seotud