10 põhjust, miks tasub armuda spirituaalsesse naisesse

Otse loomulikult ei saa südant sundida ja räägitakse, et armastus on pime… aga ehk on nüüd aeg silmad avada ja vaadata, milline naine on sinu kallim. Kui sinu armsam on vaimsete huvidega ehk spirituaalne õrnema soo esindaja, siis oled õnnega koos. Kas tahad teada, miks? Loe artiklit ja saa teada, mis on need kümme põhjust, mille üle saad rõõmustada.

10 põhjust, mis vaimsete huvidega naine on suurepärane kaaslane:

1. Ta usub, et elus ei juhtu midagi niisama. Ta tunneb, et kokkusattumused on midagi enamat, kui vaid juhused ning et ka sina saabusid tema ellu kindla põhjusega. Selleks põhjuseks võib olla mõne õppetunni läbimine, üksteise toetamine, elu armastuse leidmine või hingesugulaste kohtumine.

2. Ta on ehe. Ta on see, kellena ta sulle näib. Ta tunnistab iseenda häid külgi ja on leppinud ka vigadega ning seetõttu ei näe ta ühtegi põhjust, miks peaks ta sinu eest midagi varjama või end paremaks tegema. Tema puhul võid sa kindel olla, et see, mida sa näed ja tunned on ka tõesti õige.

3. Ta armastab elu. Ta tunnetab, et on osake suurest maagilisest maailmast ning seetõttu on tal armastust ja hoolivust kaasinimeste, looduse, loomade ja universumi vastu.

4. Ta õpib ja areneb pidevalt. Ta teab, et ta pole täiuslik ning seetõttu panustab ta aega ja energiat enda pidevale täiendamisele. Ta soovib omandada õppetunde ning mõista oma tunnete ja käitumise tagamaid.

5. Ta teab, et on olemas rohkem kui see, mida saame näha, kuulda ja katsuda. Teda ei hirmuta tundmatus ja ta teab, et maailm ei piirdu vaid sellega, mida me igapäevaselt kogeme. Ta usub, et on olemas see seletamatu “miski” ja ta on põnevil, et seda avastada

6. Ta on optimist. Ta usub, et igas asjas on olemas ka positiivne külg, et igast ebaõnnestumisest võib õppida ja et iga lõpp toob kaasa uued algused. Ta ei lase pead norgu, kui elu saadab ta teel raskusi, vaid püüab neid näha kui kogemusi, mille najal tugevamaks saada.

7. Ta ei ole materialist. Ta ei kogu asju, vaid mälestusi. Tema jaoks on päev, mis saab veedetud looduses koos armsa inimesega, hoopis suurema väärtusega kui kallid kingitused.

8. Ta on kaastundlik. Tal on hea süda ning ta tõesti hoolib kõigist neist, kellel on läinud elus kehvemini kui tal. Ta püüab aidata inimesi ja loomi, kes vajavad toetust ja abi.

9. Ta tunneb, et on loodusega üks. Vaimsel teel kõndija tunneb end looduses, mere- või metsaääres kordades paremini kui linnakäras. Ta ei vaja enda ümber asju, saginat, ega lõputut tunnustust, et end hästi tunda.

10. Ta armastab rahu. Ta ei tee tühjast asjast tüli ega draamat. Ta ei laima teisi ega soovi inimestele halba. Pigem eelistab ta olla üksi, kui omada võlts-sõpru. Ta kuulab oma südant ja järgib ausalt oma hinge rada.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: 10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

11 märki, mis näitavad, et sinu kallim on su hingesugulane

Su keha ja tunded: kas ainult ilu tõmbab armastust ligi?

Seotud