10. juunil on võimalus kogeda Tallinna Lillepaviljonis darshani koos Paramahamsa Vishwanandaga

Kutsume teid erilisele üritusele, kus kohtute valgustunud meistriga ja saate Tema õnnistuse. See saab olema unustamatu õhtu, ainulaadne võimalus, et sukelduda harmoonia ja positiivsete energiate maailma. Tulge ja avastage uusi vaimseid horisonte. Koos kogeme unustamatuid hetki, mis on täis armastust ja valgust.

Darshan on haruldane võimalus ja kingitus kohtuda Jumala teadvuses valgustunud meistriga silmast silma.

Darshani ajal vaatab Paramahamsa Vishwananda sulle sügavalt silma, Ta vaatab su Hinge ja teab, mida Hing ehk sinu tõeline olemus otsib ning teeb siis kõik mis on vaja, et sind vaimsel teekonnal toetada.

Iga Darshan on ainulaadne ja püha hetk. Mõned kogevad sisemist transformatsiooni, teised tunnevad tervenemist ja osad tunnevad armastuse ja rahu tunnet. Mõnikord ei tunne inimesed üldse midagi. Iga inimene kogeb midagi erinevat ja saab midagi erinevat, täiesti ainulaadset.

Olenemata individuaalsest kogemusest jääb üks asi igas Darshanis muutumatuks – see on tingimusteta Jumaliku armastuse jagamine. Ära jäta ennast sellest kingitusest ilma!

Darshani üritusest 

Lisaks Paramahamsa Vishwananda õnnistusele on seal ka elav muusika eriliste muusikapaladega samas inimesed jagavad oma kogemusi Paramahamsa Vishwanandaga.

Darshanile võite tuua püha eseme, millele soovite õnnistust saada, selleks võib olla näiteks kirjutis, kujuke, palvehelmes, pilt või pilt oma lähedastest.

Darshanile on oodatud kõik inimesed. Igaüks on teretulnud osalema sõltumata usust või traditsioonidest.

Üritus toimub 10. juunil 2024, Tallinna Lillepaviljonis

16:00 Uksed avatakse ja registreerumine

17:00 Darshani algus

Osalemine on TASUTA!

Darshani alguses peab Paramahamsa Vishwananda kõne inglise keeles. Kui vajate tõlget, võtke kaasa kõrvaklapid ja internetiühendusega telefon. Eestikeelne tõlge on saadaval Telegrami kanalis.

Vaata lisainfot SIIT

Seotud