10 igapäevast harjumust, mis muudavad su suhte palju õnnelikumaks

Mida on vaja selleks, et suhe püsiks värske ja toimivana ka aastate pärast? Õnnelikel paaridel on selleks oma saladused. Toome välja 10 harjumust, mida võiksid ka sina oma suhte lahutamatuks osaks liita.

1. Minge koos õhtul voodisse. Kindlasti mäletad, et suhte alguses ei suutnud te kumbki oodata, millal saaksite koos linade vahele pugeda. Õnnelikud paarid ei anna alla soovile minna voodisse eri aegadel. Seda rütmi võiks säilitada isegi siis, kui üks partneritest ärkab varem, selleks, et asuda tegelema oma toimetustega.

2. Leidke ühised huvid. Kui esmane kirg jahtub, võib juhtuda, et avastate kui vähe on teil ühiseid huvisid. Õnnelikud paarid ei lase end sellest heidutada ja leiavad ühiseid tegevusi, mis pakuvad mõlemale partnerile rahuldust ja rõõmu. Samas ei maksa unustada ka selliseid asju, mis ainult ühele suhte osapoolele huvi pakub, sest see muudab sind kaaslase jaoks huvipakkuvamaks.

3. Jalutage käest kinni. Selle asemel, et jalutada teineteisest eraldi, partnerist ees või tagapool, hoiavad õnnelikud paarid endiselt üksteisel käest kinni ja kõnnivad külg külje kõrval.

4. Muuda usaldamine ja andestamine suhte lahutamatuks osaks. Isegi kui teie vahel on erimeelsusi või vaidlusi, siis õnnelikud paarid käituvad ka nendel hetkedel usaldavalt ja on valmis andestama.

5. Keskendu sellele, mida su partner hästi ja õigesti teeb. Kui sa otsid põhjuseid rahulolematuseks, siis leiad sa alati midagi. Samamoodi on siis, kui sa otsid asju, millega rahul olla. Kindlasti leiad sa nii mõndagi, mis on suhtes hästi ja milles su partner on väga hea. Õnnelikud paarid keskenduvad alati positiivsele.

6. Kallistage alati kohtumisel. Alati kui tulete töölt, kallistage üksteist. Meie kehad mäletavad positiivseid puudutusi ning see loob turvalise ja hooliva tunde.

7. Öelge teineteisele igal hommikul: “Ma armastan sind!”, see annab positiivse tõuke kogu päevaks ja nii saad hakkama ka pingeliste stressisituatsioonidega.

8. Öelge teineteisele “head ööd” igal õhtul. Isegi kui teie vahel on arusaamatusi või olete pahased, näitab see partnerile, et hoolite temast ja soovite olla temaga suhtes. See kinnitab, et teievaheline suhe on teile tähtis.

9. Anna endast märku päeva jooksul. Helista partnerile, et küsida, kuidas tal läheb. Sel juhul oled kursis tema meeleoludega ja enesetundega ning kokku saades on teil kergem ühist keelt leida.

10. Näidake end koos. Õnnelikud paarid näitavad end meeleldi koos, jalutades käest kinni ning andes teistele mõista, et nad on paar.

Refereeritud: 10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

Sodiaagimärk ja suhted: armastuse horoskoop meeste paremaks tundmaõppimiseks

Feng shui ja armastus: idamaade tarkuse abil õnnelikuks!

Unistuste mehe otsinguil: üheksa sammu eduni

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.