VAATA GALERIID|Triin Raave raamatu „Tenerifel tegelikult“ esitlus tõi kokku palju raamatuhuvilisi

Sel nädala toimusid Triin Raave raamatu “Tenerifel tegelikult. Elust laste ja koertega, mehest rääkimata“ ülimenukad esitlused nii Tallinna kui Tartu raamatupoodides. Kuidas astuda välja mugavustsoonist kogu perega ja kolida elama teise riiki, ning mis seal kõik juhtuma hakkab, sellest saate lugeda juba Triinu äsjailmunud raamatust. See lugu võiks olla inspiratsiooniks kõikidele peredele, kes oma ellu muutust vajavad või soovivad ja kolimine Tenerifele on üks võimalus sellest. „Eesti võttis meid soojalt ja hästi vastu, oleme kõigile südames tänulikud. Uute ägedate kohtumisteni nii Eestis kui Tenerifel,“ ütlesid perekond Raave liikmed enne tagasilendu Tenerifele. Vaata esitluse värvikat galeriid.

Muusik Kadri Voorand soovitab „Tenerifel tegelikult“ raamatut: „Alustuseks pean tingimata mainima, et sain selle lugemise jooksul mitu mõnusat kõhutäit naerda ja ainuüksi see on juba piisav põhjus üks raamat endale sisse hingata. Üks paik ja selle kultuur pole selles kirjeldavas tekstis mitte sihtmärk, vaid vahend kirjeldamaks avatult ühe julge ja üpris erandliku valiku teinud perekonna lugu, mis oma lihtsuses ja mängulisuses pakkus mulle paraja annuse head emotsiooni, inspiratsiooni ning unistamise julgust. Ja seda komplekti ongi ju ikka ja alati tarvis, kas pole.“

Vaata Triin Raave raamatu „Tenerifel tegelikult. Elust laste ja koertega, mehest rääkimata“ kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud