Alkeemia lugemisnurk | Alkeemia taroskoobi ennustused: Mis ootab meid ees aastal 2023?

Alkeemia taroskoop 2023 annab ülevaate, millised muutused ootavad Sinu tähemärki ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba kolmandat korda. Alkeemia taroskoopi aastaks 2023 saab ette tellida kirjastuse Pilgrim veebipoest. Raamat ilmub 5. septembril.

2023. aasta toob endaga kaasa vajaduse olla paindlik muutuste osas. Aina jõulisemalt raputatakse vanu ja harjumuspäraseid olukordi ja elukorraldust kuni alustaladeni välja ning selleks et suuta säilitada meelerahu ja positiivsus, tuleb osata ja julgeda uute oludega kaasa minna.

On igaühe enda valik, kas jätkata jäiga ja pettununa, süüdistades olusid, ümbruskonda, teisi inimesi, valitsust ja saatust või võtta ise vastutus oma elu eest. Lihtne on olla rahulik, salliv, arvestav ja lahke siis, kui enda elus on kõik korras ja hästi. Nüüd paneb elu meid situatsiooni, kus saame harjutada tasakaalu säilitamist siis, kui asjad ei laabu nii, nagu seda soovime.

2023. aastal jõuavad elus hästi edasi need, kes usuvad endasse ja julgevad suurelt unistada. Väga suure arenguhüppe saab nüüd teha selles osas, mis puudutab isiklikku arengut, vaimset kasvamist ja avardumist. Kes on valmis enda sisemistele valupunktidele otsa vaatama ja need selgeks harutama, suudab elus teha jõulisi pöördeid oma unistuste suunas.

Aasta on hea pere, kodu ja lastega tegelemiseks. Läbi eheda suhtlemise ja kohalolu saab anda edasi oma teadmisi ja mõistvat maailmanägemist. Praegu sündivad lapsed oskavad suurepäraselt oma sisetunnet jälgida ning seetõttu võiksid vanemad laste valikuid usaldada ning mitte püüda neid etteantud raamidesse pressida. Laste saabumist oma ellu võiks vaadata pigem kui õpetaja tulekut, sest see võimaldab kasvu ja arengut kogeda täistuuridel ja iga päev.

Armastuse osas saab aasta märksõnaks „minevikuhaavade tervendamine“. See ei saa olema lihtne ja kiire protsess. Kui jätad enda blokeeringud või valukohad tähelepanuta, hakkad aina enam ja valulikumalt tundma, kuidas need sinu elus pead tõstavad. See võib kaasa tuua ootamatuid lahkuminekuid ja võõrandumisi suhtesiseselt.

Rahalises mõttes saab olema keeruline aeg. Paljud tunnevad, et olemasolevate finantsidega on raske hakkama saada ja elatustase võib allapoole liikuda. Samas on näha ka uusi võimalusi. Uue pilguga hakatakse nägema elu majanduslikku poolt. Tehakse senisest enam koostööd, leitakse uusi viise, kuidas kokkuhoidlikumalt ja säästvamalt elada.

Tervise osas tasuks sel aastal pöörata tähelepanu oma südamele ja vererõhule. Tuleb õppida haldama stressitaset ja tulema toime ärevusega. Sa saad ise väga palju enda heaks ära teha, alates mõttemaailmaga tegelemisest ja lõpetades igapäevaste elustiili valikutega.

Vaimses plaanis saab olema hea aeg, sest paljud avastavad oma võimed. Inimesed hakkavad rohkem uskuma iseendasse ja sellesse, mida ütleb intuitsioon. Paljud julgevad lõpuks oma elu juhtimise ja saatuse eest vastutamise enda kätte võtta. Sellest tulenevalt on ees ootamas suuri elumuutusi ja kannapöördeid, mis võivad kõrvaltvaatajatele tunduda lausa uskumatud ja hullumeelsed. Inimesed jälgivad ja usuvad senisest enam sünkroonsusse ja panevad tähele märke, mis kõnelevad kõrgemast juhatusest.

Kuude lõikes vaadatuna toimuvad kõige suuremad muutused aasta alguses. Esimesed kolm kuud võivad kaasa tuua äärmiselt suuri murranguid nii isiklikus kui globaalses plaanis. Midagi suurt ja kindlat, mis tundus inimestele jäävana, võib laguneda ja täiesti teiseks muutuda. Keerulisem ja pingeid täis aeg kestab vahelduva tugevusega kuni juuni lõpuni. Sealt edasi hakkab toimuma mingis mõttes stabiliseerumine ja tekib uus lootus. Tehakse plaane ja võetakse käsile konkreetsed eesmärgid, mille suunas liikuda. On näha koostööd ja rohkem südameenergia kasutamist.

TELLI ALKEEMIA TAROSKOOP 2023 SIIT

Seotud